СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь послугою передачі показів електролічильників через інтернет, що працює у період з 20-го числа звітного місяця по 03-те число наступного за звітним.

Новини / 28.10.2019

Тиждень до спортивних змагань Всеукраїнського масштабу

Рівно тиждень лишився до початку досить яскравої події у футзальному житті України. 4 листопада стартує XIX-й Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній. Це означає, що майже два десятки років  в одне з українських міст щорічно з’їжджаються працівники українських енергетичних підприємств, які окрім основної роботи, активно займаються спортом, аби позмагатися в майстерності і випробувати власні сили, відстояти честь компаній, адже саме змагання демонструють реальні навички і показують хто є хто.
Приємно констатувати той факт, що останні 4 роки Кубок Чемпіонату перебуває на Житомирській землі, а команда «Енергія» є 4 кратним чемпіоном цих змагань. Цього разу у Чемпіонаті України прийматимуть участь 15 команд, серед них багато постійних учасників, але є й нові.
Житомиробленерго готується до прийому гостей. Урочисте відкриття Чемпіонату України з міні футболу серед аматорських команд енергокомпаній відбудеться 4 листопада 2019 року у залі Телецентру о 18-00. Чемпіонат проходитиме у СК "Динамо" з 5 по 8 листопада.