СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь послугою передачі показів електролічильників через інтернет, що працює у період з 20-го числа звітного місяця по 03-те число наступного за звітним.

Новини / 09.10.2019

Що спільного між Житомиробленерго, Краковом і золотом?

Житомирська спортсменка Емілія Камерон виборола золоту медаль на Міжнародному турнірі з боротьби самбо, який днями відбувся у Польському місті  Кракові. Дівчина займається цим спортом багато років і має за плечима вагомі досягнення, але здобутки не даються легко, для цього вона багато часу приділяє щоденним виснажливим тренуванням і роботі над собою.  Для можливості прийняти участь у цих змаганнях, юну спортсменку фінансово підтримало Правління АТ «Житомиробленерго»,  підтримуючи тим самим український спорт і молодь, яка гідно представляє Україну на міжнародних аренах.  У цих змаганнях прийняли участь спортсмени з Польщі, Швейцарії, Німеччини, України, Франції, Литви, Росії.

«Я дуже дякую Голові Правління Олексію Шекеті і Правлінню Житомиробленерго  за таку підтримку, за те, що повірили в мене, покладаючи при цьому певні надії, а це в свою чергу суттєво посилило мою відповідальність за результати боротьби, щоб виправдати сподівання і також це додало мені енергії і сил», - зазначила спортсменка. Прапор АТ «Житомиробленерго», який розгорнула чемпіонка на спортивній арені після своєї перемоги, побачили у Кракові усі учасники змагань.