СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

 

Способи передачі показів лічильників

Шановні споживачі!  Для запобігання непорозумінь у нарахуваннях за спожиту електричну енергію рекомендуємо вчасно передавати покази лічильника протягом періоду, що починається за два календарних дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця) в один із зручних способів.

Доводимо до вашого відома, що  Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 01.12.2021 №2451 внесено зміни до Кодексу комерційного обліку електричної енергії, згідно яких:

Зчитані та передані індивідуальним побутовим споживачем покази лічильника(ів) протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються показами на початок першої доби календарного місяця.

Зчитані та передані індивідуальним побутовим споживачем покази лічильника(ів) протягом періоду, що починається з четвертого календарного дня та закінчується за два календарні дні до кінця розрахункового місяця, за відсутності переданих (зчитаних) показів шляхом дистанційного зчитування лічильника, є (до дати отримання наступних фактичних показів лічильника) вихідними даними для визначення оціночних показів лічильника (зокрема на початок першої доби наступних календарних місяців) та вважаються показами лічильника на початок доби їх передачі.

У разі неотримання оператором системи або ППКО (у ролі ОЗД) від споживача фактичних показів лічильника(ів) до кінця третього календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, та за умови, що з технічних причин покази не отримані за допомогою засобів дистанційної передачі даних, оціночні покази лічильника на початок першої доби цього календарного місяця визначаються оператором системи або ППКО (у ролі ОЗД) шляхом додавання до останнього отриманого ними фактичного показу лічильника величини добутку середньодобового споживання на кількість днів (діб) між датою останнього зчитування фактичних показів та першим числом цього календарного місяця.

Для економії часу при передачі показів лічильників рекомендуємо використовувати сайт, мобільний додаток або боти.


Пропонуємо використовувати наступні способи передачі показів лічильників:
   
 • Телефони кол-центру, які працюють цілодобово:
 • Передати покази можна безпосередньо на сайті АТ "Житомиробленерго" у кабінеті побутового споживача, а також скориставшись сторінкою для передачі показів побутовими споживачами


 •  


 • Мобільний додаток для смартфонів "Ваш рахунок"
  1. Для реєстрації потрібно ідентифікуватися по особовому рахунку та прізвищу особи з якою укладено договір на розподіл електричної енергії.
  2. Додаток максимально спрощений в користуванні. Якщо Ви не в змозі зареєструватися або у Вас виникли питання щодо переданих показів, напишить листа для отримання офіційної відповіді.


 •  
 • Мобільний додаток "Житомир Енерго" для смартфонів від сторонього розробника .
  1. Передача показів лічильника.
  2. Можливість оплати з додатку.
 •  
 • Мобільний додаток "Житомир Енерго" для i-phone від сторонього розробника .
  1. Передача показів лічильника.
  2. Можливість оплати з додатку.
 •  
 • Viber-бот для передачі показів лічильника, інформування про відключення та т.і.
 • Зчитайте qr-код  сканером додатка Viber та підключиться до бота (сканер знаходиться у верхній правій частині екрану телефона після переходу до вкладки "Додатково").

  У разі наявності кліента Viber на персональному комп'ютері, ноутбуці для встановлення боту перейдіть по посиланню.

   
 • Telegram-бот для передачі показів лічильника, інформування про відключення та т.і.
 • У разі наявності в телефоні додатку Telegram зчитайте qr-код сканером та перейдіть по посиланню або в пошуковій системі месенджера.

  У разі наявності кліента Telegram на персональному комп'ютері, ноутбуці для встановлення боту перейдіть по посиланню.

   
 • Телефони для передачі показів лічильників за допомогою підказок інтерактивного голосового меню
 •   
 • Телефони РЕМ для передачі показів лічильників
 •