СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 29.08.2023

ПОПЕРЕДЖЕННЯ Інтернет – провайдеру ТОВ «УЛЬТРАНЕТ ГРУП»

Згідно вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» №1834-VIII від 07.02.2017 року та п. 37- 40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики», затверджених Постановою КМ від 18.07.2018 року,АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікації волоконно - оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) Звягельському РЕМякі належатьТОВ «УЛЬТРАНЕТ ГРУП».По даному факту працівниками Товариства був складений відповідно акт порушення № 4 від 21.08.2023 року.

ЯкщоТОВ «УЛЬТРАНЕТ ГРУП»,як власник технічних засобів телекомунікації, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на веб-сайтіАТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» не звернеться до Товариства для узгодження умов демонтажу та не здійснить демонтаж технічних засобів телекомунікації, Товариство самостійно проведе їх демонтаж та буде вимагати від ТОВ «УЛЬТРАНЕТ ГРУП»як власника технічних засобів телекомунікації відшкодування вартості виконаних робіт.

У разі наявності у ТОВ «УЛЬТРАНЕТ ГРУП»як власника технічних засобів телекомунікації, щодо якого оприлюднена інформація та вимога щодо демонтажу належних йому технічних засобів телекомунікації, підстав, що підтверджують договірний порядок використання ним елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, він повинен повідомити про це АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на веб-сайті АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО».

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікації в результаті їх демонтажу.

AKT №4