СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВООсобистий кабінет

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 25.08.2023

ПОПЕРЕДЖЕННЯ Інтернет – провайдеру ТОВ «ФРІВЕЙ ПЛЮС»

Згідно вимог ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» №1834-VIII від 07.02.2017 року та п. 37- 40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики», затверджених Постановою КМ від 18.07.2018 року, АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікації волоконно - оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) у Житомирському РЕМ (База с. Зарічани) які належать ТОВ «ФРІВЕЙ ПЛЮС». По даному факту працівниками Товариства був складений відповідно акт порушення № 4 від 08.08.2023 року.

Якщо ТОВ «ФРІВЕЙ ПЛЮС», як власник технічних засобів телекомунікації, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на веб-сайті АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» не звернеться до Товариства для узгодження умов демонтажу та не здійснить демонтаж технічних засобів телекомунікації, Товариство самостійно проведе їх демонтаж та буде вимагати від ТОВ «ФРІВЕЙ ПЛЮС» як власника технічних засобів телекомунікації відшкодування вартості виконаних робіт.

У разі наявності у ТОВ «ФРІВЕЙ ПЛЮС» як власника технічних засобів телекомунікації, щодо якого оприлюднена інформація та вимога щодо демонтажу належних йому технічних засобів телекомунікації, підстав, що підтверджують договірний порядок використання ним елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, він повинен повідомити про це АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на веб-сайті АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО».

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікації в результаті їх демонтажу.

AKT №4