СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 19.06.2023

Допомога херсонцям

АТ «Житомиробленерго» долучилось до допомоги жителям Херсонщини, постраждалим від теракту російських окупантів на Каховській ГЕС.

Придбали за запитом Благодійного фонду «Штаб допомоги Житомир» речі, які першочергово необхідні для ліквідації наслідків катастрофи та підтримки постраждалих херсонців.

Це будівельні матеріали, інструменти, дезінфікуючі та миючі засоби, засоби гігієни й інші необхідні товари на загальну суму 160 тисяч гривень. Зокрема, бензопили, шуруповерти, перфоратори, болгарки, помпи для відкачки води, лопати, щітки, молотки, сокири, пральні порошки, мило тощо.

Допомога вже доставлена до Херсонської області. Дякуємо БФ «Штаб допомоги Житомир» за організацію збору допомоги та її доставку! Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до благодійної місії з допомоги Херсонщині! Разом ми сила!

ЄДИНІ, СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Добрі справи