СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2022 Житомиробленерго   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 08.03.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 16:00

Енергетики Житомирщини в теперішніх складних умовах продовжують відновлення електропостачання мешканців Житомирської області

Не зважаючи на вкрай складну ситуацію на території Малинського та Народичських районів електричних мереж 

Працівниками Житомиробленерго відновлено електропостачання в населених пунктах Малинського району електромереж, а саме: Морозівка, Студень, Старі Вороб’ї, Нове Життя, Першотравневе, Йосипівка, Гутянське, Будницьке, Писарівка, Владівка, Ріпище, Любовичі, Українка, ведуться роботи по відновленню електропостачання населених пунктів с. Привітне, Буда Вороб’ї та Клітня.  

Відновлено електропостачання споживачів по м. Житомир та м. Черняхів знеструмлених в наслідок авіаудару, який відбувся минулої ночі.

По Народицькому району електричних мереж докладаються усі зусилля з відновлення електропостачання населених пунктів, які піддалися обстрілам, а саме Тичків, Стара Радча, Нова Радча, Ровба, Давидки та Грезля.

Фотографії наслідків злочинів російського агресора проти мирного населення на території Житомирської області  та відновлення електромереж на Facebook