СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь послугою передачі показів електролічильників через інтернет, що працює у період з 20-го числа звітного місяця по 03-те число наступного за звітним.

Новини / 05.02.2020

Відновлення ліній електропередач у постраждалих від стихії районах

В зв’язку з погіршенням погодних умов, налипанням мокрого снігу та ожеледицею на шляхах, деревах та електропроводах, наступним значним зниженням температури та посиленням поривів вітру, мережах Житомиробленерго  відбулися  випадки аварійних відключень. Починаючи з 7 ранку за кілька годин було погашено 43 населених пункти:

В Андрушівському районі  -2, Бердичівському -3, Житомирському районі  -1, Малинському -4, Попільнянському -8, Пулинському - 7, Романівському - 14, Чуднівському -4.  Над відновленням ЛЕП працюють бригади Житомиробленерго.  Станом на 14-30 погашеними лишаються 6 населених пунктів : 1 у Малинському і 5 в Романівському районах. 

За прогнозами метеорологічних служб погодні умови і надалі ускладнюватимуться.
Для недопущення випадків електротравматизму серед населення та прискорення відновлення електропостачання Житомиролбленерго звертається до всіх споживачів електричної енергії та населення з застереженням.
У разі дотику або навіть наближенню на небезпечну відстань до проводу, який звисає з опори, лежить на землі або на гілках дерев, людина може бути вражена електричним струмом. Щоб уникнути нещасного випадку від враження електричним струмом слід суворо виконувати такі прості правила:
1. Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише доторкатися, але й підходити ближче ніж на 8 метрів до обірваного проводу, який лежить на землі, на паркані, на гіллі дерев або звисає з опори.
2. При виявленні обірваних проводів біля місця пошкодження слід негайно виставити охорону для запобігання наближення до обірваного проводу людей або худоби. Повідомити про пошкодження на „гарячу лінію”  Житомиробленерго за телефоном (0412) 559282, 0671559282, 0956559282.
3. Категорично забороняється самостійно проводити будь-які ремонтні роботи в трансформаторних підстанціях або на лініях електропередач.

Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.
 

Адміністрація АТ „Житомиробленерго”.