СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2023 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 05.05.2024

Вітаємо з Великоднем!

Світле свято Воскресіння Христового дає нам велику надію і непохитну віру у те, що світло переможе темряву, добро переможе зло, життя переможе смерть, Україна переможе! І ми обов’язково зустрінемо переможний день! Сьогодні кожен з нас робить усе можливе, аби скоріш його наблизити. Настане день, коли згине зло на нашій землі і запанує мир та спокій, радість і щастя в кожній родині.

Тож нехай волелюбний і непереборний дух української нації набуде ще більшої сили та завзяття для добрих і праведних справ в ім’я рідної держави, її свободи та Перемоги!

Здоров’я Вам та Вашим рідним, Божого захисту, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою, добробуту, родинної благодаті, надії та впевненості у завтрашньому дні, щирої та незгасної віри у світло любові й добра! Нехай Господь дарує нам мир – благословляє Україну та наш народ! 🇺🇦

Христос воскрес! Воістину воскрес!