СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2022 Житомиробленерго   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 09.03.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 16:00

Енергетики Житомирщини в теперішніх складних умовах продовжують відновлення електропостачання мешканців Житомирської області

Працівниками Житомиробленерго відновлено електропостачання споживачів знеструмлених в наслідок авіаудару, в населених пунктах Малинського району електромереж, а саме: Клітня, Привітне, Буда Воробї, м. Малин, Юрівка, Різня.

Відновлено електропостачання споживачів Зарічанського району електромереж с. Зарічани, знеструмлених внаслідок бомбардування м. Житомира.

Відновлено електропостачання мешканців м. Житомир.

Ведуться роботи по відновленню електропостачання споживачів м.Радомишль знеструмлених в наслідок авіаудару.

Ведуться роботи по відновленню електропостачання населеного пункту Базар Народицького району електричних також знеструмлених в наслідок авіаудару.

Відновлено мережу 110 кВ тим самим забезпечено якісне електропостачання мешканців в районі Брусилова, Андрушівки та Коростишева.

Фотографії наслідків злочинів російського агресора проти мирного населення на території Житомирської області  та відновлення електромереж на Facebook