СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО


© 2004-2021 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 29.07.2021

Підбито підсумки роботи за 6 місяців

29 липня під головуванням Олексія Шекети  відбулася виробнича нарада по підбиттю підсумків роботи  АТ“Житомиробленерго”  за  6 місяців поточного року, в якій прийняли участь, окрім керівницва управління Товариства, начальники та головні інженери РЕМ.

Директори за напрямками діяльності Товариства обговорювали з начальниками РЕМ  низку важливих для підприємства питань, виконання доведених планів, завдань тощо.  Одним з найважливіших питань, на якому наголошувалося на нараді було питання оперативності ліквідування аварійних відключень а також планових завдань.   Під час наради наголошувалося на важливості дотримання нормативів втрат електричної енергії, що являє собою стабільну і системну роботу не тільки у напрямку експлуатації ліній електропередачі у належному стані, але й виявлення фактів позаоблікового споживання електрики, тобто крадіжок. Особливу увагу було приділено стану охорони праці, виробничій дисципліні  та  заходам по запобіганню крадіжок обладнання.