СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2021 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 24.06.2020

Передавайте покази через Viber-бот

Користувачам сучасних мобільних телефонів пропонується додатковий спосіб передачі показів лічильників через Інтернет за допомогою Viber-боту

При передачі показів враховуйте наступне:

Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця;

Зчитані та передані індивідуальним побутовим споживачем покази лічильника в будь-який інший день календарного місяця за відсутності переданої (зчитаної) з нього інформації шляхом дистанційного зчитування лічильника є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число місяця шляхом додавання величини добутку середньодобового споживання на кількість днів (діб) між датою зчитування показів та першим числом календарного місяця.

 

 Viber-бот для передачі показів лічильника з 25 числа звітного місяця по 03 число наступного за  звітним.

Зчитайте qr-код  сканером додатка Viber та підключиться до бота (сканер знаходиться у верхній правій частині екрану телефона після переходу до вкладки "Ещё").

У разі наявності клієнта Viber на персональному комп'ютері, ноутбуці, телефоні для встановлення боту перейдіть по посиланню.

Щоб переглянути інформацію про планові та аварійні відключення електроенергії оберіть "Головне меню\Інформація по особовому рахунку\" та оберіть потрібний особовий рахунок.