СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь послугою передачі показів електролічильників через сайт Житомиробленерго, що працює у період з 20-го числа звітного місяця по 03-те число наступного за звітним.

Новини / 07.07.2020

Захист електрообладнання під час спеки

Спекотні літні дні, не тільки важко переносяться людиною – це не аби яке випробування навіть для міцного енергетичного обладнання. Тому працівники Житомиробленерго завчасно готуються  аби запобігти можливому виведенню цього обладнання  з ладу. Підготовка розпочинається ще з зими. До настання спеки енергетики перевіряють рівні оливи в обладнанні, справність обдуву трансформаторів, готуються теоретично бути готовими до дій в надзвичайних ситуаціях шляхом проведення протипожежних тренувань. 
При настанні літа персонал АТ «Житомиробленерго» регулярно викошує та прибирає порослі зелених насаджень на територіях підстанцій та охоронній зоні повітряних ліній, проводить позапланові обстеження електроенергетичного обладнання на предмет стану маслонаповненого обладнання та обдуву. На початку періоду  жнив оперативний персонал діє якомога швидше при ліквідації пошкоджень для уникнення виникнення пожеж на сільськогосподарських полях.

Для виробничого персоналу АТ «Житомиробленерго», який працює під відкритим сонцем передбачені частіші перерви в затінку та зміщення добового робочого дня, щоб зменьшити дію термічного навантаження на людину.

АТ «Житомиробленерго» просить населення відноситись відповідально до посилення протипожежної безпеки не тільки поблизу електроенергетичного обладнання, а й в цілому в повсякденному побуті.