СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2021 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 17.03.2020

До уваги непобутових споживачів електроенергії

ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО ПЕРЕЙШЛО НА ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ!

Шановні непобутові споживачі!

У зв’язку із впровадженням в Україні карантину через поширення коронавірусної інфекції,  в АТ «Житомиробленерго» вжито заходів, які спрямовані на захист споживачів і персоналу від ймовірного поширення захворювання.

Тому закликаємо Вас, використовувати наш зручний дистанційний он-лайн сервіс «Кабінет юридичного споживача», за допомогою якого, Ви швидко зможете здавати звіт, який передбачений договором на розподіл електричної енергії, а також за  реактивну ел.енергію, крім цього отримувати рахунки та оплату за дані послуги ОСР. Сервіс передбачає скріплення документів цифровим підписом.

Для того, аби стати користувачем сервісу «Кабінет юридичного споживача» АТ «Житомиробленерго»,  необхідно надіслати відповідну  заяву на електронну адресу відповідного РЕМ, з якого на Вашу електронну адресу буде надіслано договір, який необхідно роздрукувати на підписати у 2-х примірниках та вислати поштовим зв’язком на адресу РЕМ.

Сподіваємося на порозуміння!
З повагою
Адміністрація АТ «Житомиробленерго»