СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні абоненти! Cвоєчасні та в повному обсязі розрахунки за використану електричну енергію - запорука надійної роботи електромереж. 

Новини / 21.05.2019

Не підходьте до обірваних проводів! Сильні зливи і гроза знову лютували в Житомирській області

З 20 на 21 травня 2019 року складні погодні умови, які супроводжувалось активною грозовою діяльністю, шквальним вітром, зливними дощами, призвели до пошкодження електричних мереж.

Зокрема у Житомирській області стихія вирувала найбільше в Ємільчинському, Житомирському, Ружинському, Черняхівському районах. Наразі над відновленням електропередачі працюють бригади АТ "Житомиробленерго". 

Станом на 9 годину від електропередачі лишаються відключеними:

В Ємільчинському районі -5 населених пунктів, Ружинському - 4н.п., Житомирському -2 н.п., Черняхівському -1н.п.

У зв’язку із цим АТ «Житомиробленерго» застерігає жителів Житомирської області і особливо Житомирського району.:

Ніколи, за жодних обставин не торкайтеся обірваних чи провислих проводів повітряної лінії електропередач!

Це застереження стосується також і дротів ліній радіотелефонного зв’язку, оскільки вони можуть у певних місцях контактувати із електропроводами та слугувати провідником електроенергії. Тож обірвані чи провислі дроти ліній радіотелефонного зв’язку теж можуть становити потенційну загрозу.

Якщо Ви виявили обірваний провід лінії електропередач, що лежить на землі, у жодному випадку не наближайтеся до нього – це смертельно небезпечно!

Майте на увазі, що в залежності від напруги радіус ураження електрострумом від обірваного проводу, який лежить на землі, може сягати 8-12 метрів. Щоб уникнути біди, організуйте охорону місця обриву чи провисання лінії електропередач та негайно повідомте про ситуацію, що склалася у колнцентр Компанії або диспетчеру району електромереж.

Аварійні роботи з відновлення електропостачання та усунення наслідків стихійних явищ проводяться працівниками Компанії і в найкоротші терміни.

Повідомлення жителів області про відключення електромереж та обриви проводів приймаються з будь-якого населеного пункту області цілодобово за єдиним телефонним номером  Колцентру АТ «Житомиробленерго» (0412) 40-21-50.

Дотримуйтеся правил електробезпеки!

Бережіть своє здоров’я і життя!