СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2022 Житомиробленерго   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 09.03.2022

Захист України - головне завдання


Захист країни - головне завдання для всіх. Енергетики мають свій енергетичний фронт, щоденно долаючи наслідки обстрілів та бомбардувань, що здіснює безжалісний і підступний ворог, відновлюючи лінії електромереж. І в мирні часи Житомиробленерго допомагало там, де виникала найбільша потреба,  а тим більше зараз - працівники Товариства роблять усе, аби разом  як найшвидше  наблизити Перемогу і Мир. 
Товариство за власні кошти ремонтує та відновлює  весь медичний транспорт аеромобільних військ Житомирської області. Вже було поставлено в стрій більше 10 автівок, роботи продовжуються. Крім того, було передано біля 15 одиниць транспортних засобів для потреб тероборони, ЗСУ,  місцевих оборонних організацій.
СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!

Фотографії наслідків злочинів російського агресора проти мирного населення на території Житомирської області  та відновлення електромереж на Facebook