СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО© 2004-2021 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь будь-яким способом передачі показів електролічильників, що запропоновані на сайті Товариства.

Новини / 18.03.2021

Бійці 30 ОМБр подякували за допомогу

Спорт – один з ефективних видів реабілітації військових. Розуміючи це, керівництво АТ «Житомиробленерго» подарувало бійцям- футболістам команди учасників АТО та ООС футбольну форму, за що гравці висловили подяку. Пресслужба 30 ОМБр зокрема зазначає:

25 комплектів футбольної форми та спортивного інвентару надали шефи колективу національного товариства «Житомиробленерго» для футбольної команди 30 ОМБр.

«Ми з радістю допомогли на прохання гравців команди. Від початку російсько-української війни 30-бригада стала рідною для Житомиробленерго. Свої виїзди ми розпочинали саме до неї, намагались забезпечувати всім, що було необхідно і будемо надалі допомагати чим зможемо. Ми п’ятикратні чемпіони України з футзалу серед енергетиків, а тепер ваше завдання бути п’ятикратними чемпіонами в МОУ. Ми любимо 30 бригаду, ми за вас вболіваємо, ви частина нашої енергетичної родини», - голова правління АТ «Житомиробленерго» Олексій Шекета.

- Спорт – це одна з галузей, де повинна проходити реабілітація військовослужбовців насамперед морально. Нашій команді чотири роки, віримо, що з такою підтримкою будемо виборювати тільки перші місця, - зазначив тренер команди.

- Раніше команда «Енергія» провела товаристську зустріч з командою «Зв’ягель» в м. Новоград-Волинський, як тільки завершаться всі карантинні обмеження ми знову зустрінемось на футбольному полі з командою 30-ї бригади, - голова профспілкової організації АТ «Житомиробленерго» Ігор Літвін.

Гравці команди із задоволенням приміряли нову форму. Згодом на ній буде нанесено патчі 30 ОМБр. Щиро дякуємо колективу АТ «Житомиробленерго» за форму для наших спортсменів.