СПОЖИВАЧАМ
АКЦІОНЕРАМ
ТОВАРИСТВО

© 2004-2020 Житомиробленерго

   
  Шановні побутові споживачі! Скористайтесь послугою передачі показів електролічильників через сайт Житомиробленерго, що працює у період з 20-го числа звітного місяця по 03-те число наступного за звітним.

Новини / 08.07.2020

Негода спричинила аварійні відключення (доповнено)

У ніч з 7 на 8 липня  червня 2020 року складні погодні умови, які супроводжувалось активною грозовою діяльністю, шквальним вітром, зливними дощами, призвели до пошкодження електричних мереж.

Внаслідок погіршення погодних умов порушувалось електропостачання в Житомирському та Радомишльському районах. 

Станом на  6 годину ранку 08 липня  знеструмлено - 2 лінії 10кВ, 9 населених пунктів, 34 ТП-6-10/0,4кВ.

Доповнено: В усіх населені пунктах, постраждалих через стихію, електропередачу відновлено протягом 08.07.20р.

Для ліквідації наслідків негоди  працюють бригади в РЕМ, на території яких сталися відключення. 

У зв’язку із складною синоптичною ситуацією - грози і шквальний вітер, через що  відбуваються пошкодження ліній електропередачі,  АТ «Житомиробленерго» застерігає жителів Житомирської області :

Ніколи, за жодних обставин не торкайтеся обірваних чи провислих проводів повітряної лінії електропередач!

Це застереження стосується також і дротів ліній радіотелефонного зв’язку, оскільки вони можуть у певних місцях контактувати із електропроводами та слугувати провідником електроенергії. Тож обірвані чи провислі дроти ліній радіотелефонного зв’язку теж можуть становити потенційну загрозу.

Якщо Ви виявили обірваний провід лінії електропередач, що лежить на землі, у жодному випадку не наближайтеся до нього – це смертельно небезпечно!

Майте на увазі, що в залежності від напруги радіус ураження електрострумом від обірваного проводу, який лежить на землі, може сягати 8-12 метрів. Щоб уникнути біди, організуйте охорону місця обриву чи провисання лінії електропередач та негайно повідомте про ситуацію, що склалася у колнцентр Компанії або диспетчеру району електромереж.

Аварійні роботи з відновлення електропостачання та усунення наслідків стихійних явищ проводяться працівниками Компанії і в найкоротші терміни.

Повідомлення жителів області про відключення електромереж та обриви проводів приймаються з будь-якого населеного пункту області цілодобово за телефонними номерами Колцентру АТ «Житомиробленерго» 0412559282, 0671559282, 0956559282.

Дотримуйтеся правил електробезпеки!

Бережіть своє здоров’я і життя!