СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО



































© 2004-2023 Житомиробленерго





   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 16.02.2012

ДОТРИМУЙСЯ ЕЛЕМЕНТАРНИХ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ!

         Будьте обережні при користуванні електроенергією!
         Заземлення електромережі на водопровідну чи опалювальну магістраль — небезпечне для життя людей!
         Не встановлюйте замість запобіжника, що перегорів, «жучки» або перемички — це загрожує пожежею.
         Не користуйтеся електронагрівальними приладами поблизу металевих труб водопроводів, каналізації і центрального опалення — це небезпечно для життя!
         Для попередження нещасного випадку забороняйте дітям самостійно користуватися чи бавитися з електроприладами, штепсельними розетками, вимикачами і електричними лампами.
         Вмикайте і вимикайте електроприлади тільки штепсельною вилкою з’єднувального проводу живлення за умови відсутності зовнішніх пошкоджень вилки, розетки, ізоляції проводу!
         Бережіться оголених проводів квартирної електропроводки і струмовідних частин побутових електроприладів. Не ремонтуйте електроприлади і квартирну електромережу під напругою!
         Не користуйтеся електроприладами поза приміщеннями (на відкритому повітрі), у душовій, у підвальному приміщенні!
         При виявленні на подвір’ї або на вулиці обірваного електричного проводу — негайно повідомте черговий персонал місцевого району електромереж, а до прибуття аварійно-виїзної бригади РЕМ організуйте охорону місця обриву, не підпускаючи перехожих до обірваного проводу на відстань ближче 8 метрів!
         Пожежа в житлових будинках небезпечна не тільки тим, що руйнується житло і знищується майно, а тим, що створюється небезпека для життя людини!
         Щоб уникнути пожежі, необхідно:
- електропобутові нагрівальні прилади встановлювати на жаростійких підставках;
- не закривати вентиляційні отвори електроприладів під час їх роботи;
- не допускати у квартирі (у будинку) одночасної роботи декількох потужних електричних приладів (чайник, електроплита, мікрохвильова піч та ін.);
- не включати в одну розетку (в один електричний подовжувач) декілька потужних електроприладів;
- не залишати без нагляду увімкненими чайник, праску, електроплитку та інші електронагрівальні прилади;
- не допускати потрапляння води всередину електроприладів, не ставити вази з квітами та вазони на телевізори, мікрохвильові печі;
- виходячи з дому, переконайтеся, чи не залишилися увімкненими електроприлади або освітлення;
- при виникненні пожежі терміново викликайте пожежну охорону за телефоном «101», відключіть від електромережі всі електричні прилади та розпочинайте гасіння пожежі.

         ПАМ’ЯТАЙТЕ: Пожежа — наслідок недбалості.