СПОЖИВАЧАМ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ
ТОВАРИСТВО



































© 2004-2023 Житомиробленерго





   
  Шановні абоненти! Про планові та аварійні відключення Ви маєте можливість дізнатися на сторінці "Відключення електроенергії" або при виклику особового рахунку в кабінеті побутового споживача або в telegram та viber ботах. Для отримання повідомлень про відключення на електронну пошту додайте свій e-mail в кабінеті.  

Новини / 07.02.2012

Електричні мережі мають працювати надійно на протязі року.

          Якщо народна мудрість для селян говорить про необхідність "готувати сані літом", то стосовно енергетиків цілком справедливо можна стверджувати – мережі потрібно готувати постійно до особливостей роботи у певних умовах, а це означає, що для забезпечення надійної роботи електричних мереж на протязі року повинні виконуватись завчасно визначені конкретні заходи.
          Тому цілком закономірно, що уже в грудні місяці 2011 року видано накази ПАТ "ЕК"Житомиробленерго" від 21.12.2011 року №№ 655, 657 "Про забезпечення пропуску весняної повені" та "Про підготовку електричних мереж до грозового сезону 2012 року".
          На підставі фактів, досить високої грозової активності весни-літа 2011 року та реалій сьогодення, якими нас "дивує" поточна зима, визначені заходи, у вище згаданих наказах.
          Перераховувати всі буде занадто і потребує багато часу, але наголосити на самих важливих необхідно.
          Щоб здолати повінь і не допустити перерв у електропостачанні споживачів:
– визначено переліки підстанцій, мереж, інших об’єктів, які можуть потрапити у зони підтоплення;
– уточнюються схеми резервного заживлення споживачів;
– виконуються роботи по укріпленню захисних споруд на об’єктах енергетики, розташованих в потенційних зонах розливів повені;
– проводиться ревізія штуних споруд каналізаційнії повеневої води;
– перевіряється готовність до роботи і приводяться до стовідсоткової готовності для застосування транспорт, пересувні відкачувальні засоби, засоби радіосвязку, освітлення, уточнюються маршрути і порядок руху до об’єктів.
          Для запобігання відключенням від грозових перенапруг :
– проводиться обстеження і заміна спрацьованих вентильних розрядників на підстанціях (ПС) і повітряних лініях;
– перевіряються величина опору заземлюючих пристроїв, стан ізоляції повітряних ліній (ПЛ) і підстанцій;
– активно проводяться роботи з розчищення охоронних зон ПЛ і ПС від порослі, кущів та гілля і багато іншого;
          З 06.02. по 24.02. 2012 року Державна інспекція з енергонагляду у Центральному регіоні за доручення Головдерженергонагляду України проводить обстеження у всіх підрозділах Компанії щодо якості і повноти виконання заходів з підготовки до весняної повені і роботи електричних мереж у грозовий період 2012 року.
          Всі підрозділи і працівники повинні докласти максимум зусиль, щоб на державному рівні підтвердити високий професіоналізм і готовність до надійного електропостачання за будь-яких умов і "сюрпризів" природи.