|
Структурний підрозділ - Житомирський РЕМ
Житомирський район електричних мереж – забезпечує електричною енергією побутових та юридичних споживачів на території Житомирського району загальною площею 61 кв. км, та межує з Зарічанським районом електромереж.
В колективі Житомирського району працює 310 чоловік. До його складу входить чотири мережних дільниці по обслуговуванню елетромереж 10/0,4 кВ, підрозділ енергозбуту та група механізації та транспорту, яка складається з 39 одиниць техніки:
- 9 легкових автомобілів;
- 2 вантажних;
- 12 бригадних машин;
- 5 автовишок;
- 2 електролабораторії;
- 1 автокран;
- 8 одиниць спецтехніки на базі тракторів.
Забезпечення споживачів м. Житомира електричною енергією виконується з: 13-ти підстанцій загальною потужністю 575 МВА; 718-ми ТП-10/0,4 кВ загальною потужністю 416,273 МВА, РП-10/0,4 кВ – 51 шт. загальною потужністю 31,035 МВА, ПЛ-10 кВ - 180,479 км. Довжина ліній КЛ-10 кВ становить 438,853 км, ПЛ-0,4 кВ - 434,662 км , КЛ-0,4 кВ - 311,079 км.
Щорічно в повному об’ємі проводяться планові роботи по капітальному ремонту та технічному обслуговуванню електромереж. За рік надходження в мережі Житомирського РЕМ становить близько 644,506 млн. кВт•год. В загальному обсязі корисного відпуску електроенергії населення споживає за рік – 171,143 млн.кВт•год; промисловість – 395,885 млн. кВт•год.
На сьогодні Житомирський РЕМ обслуговує 106055 побутових та 2978 юридичних споживачів. Контролери енергозбуту щомісяця знімають близько 85000 контрольних зйомів та здійснюють позапланові рейди в населені пункти з метою виявлення порушень ПКЕЕ у абонентів. Контролери постійно працюють зі споживачами, переукладають договори, перевіряють стан електролічильників та пломб, здійснюють роз’яснювальну роботу серед населення про електротравматизм, пояснюють зміни в тарифах та виконують інші позапланові завдання.
Щомісяця інспектори РЕМ знімають понад 2850 контрольних зйомів у споживачів, проводять технічні перевірки точок обліку, укладають та переукладають договори на постачання електричної енергії, щоденно працюють з боржниками.
Електромонтери РЕМ щомісяця здійснюють понад 1515 замін однофазних лічильників та 144 трифазних. Постійно виконують інвест програму: здійснюють винос електролічильників на фасади будинків та міняють вводи на ізольовані. Це дає позитивний ефект – підвищуються якість та надійність електропостачання.
Для нас надійність електропостачання споживачів всіх категорій є першочерговим завданням повсякденної діяльності. Але особливим порядком ми розглядаємо забезпечення безперебійного електропостачання об'єктів теплопостачання міста Житомира в осінньо-зимовий опалювальний період.
Як і в попередні роки, у 2011 ми ще з весни починаємо готуватися до холодних днів осені і зими. Особливість минулорічної підготовки полягає в тому, що у першочерговому порядку були проведені такі заходи, як:
- детальний аналіз причин аварійних відключень в мережах Житомирського РЕМ, які задіяні в електропостачання об'єктів тепло- та водопостачання, роботі електротранспорту, освітленні вулиць і житлового фонду;
- оцінка технічного стану обладнання на об'єктах електроенергетики міста Житомира;
- приведення схеми електропостачання міста до проектної, так званої «нормального режиму»;
- детальне планування всіх видів ремонтів, технічної обслуговування, робіт з капітального будівництва, реконструкції у повній відповідності з вимогами нормативних документів;
- постійний контроль за якістю робіт, які проводилися;
- організація підбору та підготовки експлуатаційного персоналу району електромереж.
Електромонтерами мережних дільниць в місті Житомирі у 2010 році для покращення надійності електропостачання було відремонтовано 284 кабельних лінії 0,4-10 кВ, з них 157 кабельних лінії, які пов'язані з електропостачанням котелень та теплових пунктів.
За опалювальний сезон 2010—2011 р.р. сталося 74 випадки аварійного знеструмлення об'єктів КП «Житомиртеплокомуненерго». Ще у 21-ому випадку відбулося часткове знеструмлення обладнання котелень. Кожен з цих випадків детально розслідується. Встановлюються причини, вживаються заходи по недопущенню подібного у майбутньому.








|
|